Marasli (2021)

Marasli (2021)

Jan. 11, 2021
Your rating: 9
7.8 13 votes
My-Post-2

Seasons and episodes

1Season 1 Jan. 11, 2021

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Marasl – është një ushtar në pension i kthyer në pronar librarie. Por atij , jeta i ndryshoi në mënyrë drastike pasi iu qëllua vajza.

Një ditë, nje vajze e bukur hyn në librarinë e tij dhe po atë ditë, ajo padashur përfshihet në një incident.

Ai i shpëton jetën vajzes dhe që nga ajo ditë fatet e tyre do të lidhen me njëri-tjetrin…

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Marasli me titra shqip

 

Marasli (2021)
Original title Maraşlı
TMDb Rating 8 1 votes
First air date Jan. 11, 2021
Last air date Mar. 15, 2021
Seasons 1
Episodes 10

Similar titles

Amaneti (2020)
The Blacklist
Doktori i Mrekullive (2019)
Ramo
Dashuri Bardh e Zi

(2) comments

  • ArlindMarch 23, 2021Reply

    Kur del episodi 11

    • ShikoSerialeMarch 23, 2021Reply

      U Publikua

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published