La Casa de Papel

La Casa de Papel

Your rating: 10
8.2 5 votes
My-Post-2

Seasons and episodes

1Season 1 Jun. 11, 2021
2Season 2 Jun. 11, 2021
3Season 3 Jun. 11, 2021
4Season 4 Jun. 11, 2021

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Një grup grabitësish sulmojnë Bankën Mbretërore të Spanjës, për të kryer grabitjen më të përsosur në historinë e Spanjës dhe për të marrë në shtëpi 2.4 miliardë euro. Një profesor dirigjon gjithçka, por ndoshta nuk ka gjithëçka në kontroll.

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

La Casa de Papel me titra shqip Seriale me titra shqip Shiko Seriale

Original title La Casa de Papel
TMDb Rating 8.5 178,982 votes
Seasons 31
Episodes 3
Average Duration 70 minutes

Similar titles

(3) comments

  • genciApril 4, 2020Reply

    super

  • sabitJanuary 17, 2021Reply

    very good film

  • ArmandApril 20, 2021Reply

    Kur del sezoni 5?

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published