Kuzgun (Korbi)

Kuzgun (Korbi)

Your rating: 0
9.7 3 votes
My-Post-2

Seasons and episodes

1Season 1 Jun. 11, 2021

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Për 20 vjet me radhë një fëmijë jetim i braktisur dhe i rrrëmbyer i mbijeton dhimbjes dhe traumës duke u stërvitur për të qenë një shpatë e fortë hakmarrje.
“Kuzgun” (Korbi) ka një plan për të marrë hak ndaj atij që tradhëtoi babain e tij deri në momentin kur përballet me Dilën, dashurinë e tij të parë. A do të mundet kjo dashuri e pathyeshme të zbeh etjen e tij për hakmarrje?

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Kuzgun (Korbi) me titra shqip Seriale me titra shqip Shiko Seriale

TMDb Rating 10
Seasons 1
Episodes 21

Similar titles

(1) comment

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published