El Chapo HD

El Chapo HD

Your rating: 3
5.3 3 votes
My-Post-2

Seasons and episodes

1Season 1 Jun. 11, 2021
2Season 2 Jun. 11, 2021
3Season 3 Jun. 11, 2021

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Një vështrim në jetën e famëkeqit të famshëm të drogës, El Chapo, që nga ditët e tij të hershme në vitet 1980 që punonin për kartelën Guadalajara, për ngritjen e tij në pushtet gjatë viteve ’90 dhe rënien e tij përfundimtare në 2016.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

El Chapo HD me titra shqip Seriale me titra shqip Shiko Seriale

TMDb Rating 7.8
Seasons 3
Episodes 34

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published