Chernobyl HD

Chernobyl HD

Your rating: 0
0 0 votes
My-Post-2

Seasons and episodes

1Season 1 Jun. 11, 2021

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Një dramatizim i historisë së vërtetë të një prej katastrofave më të këqija të bëra nga njeriu në histori, aksidenti katastrofik bërthamor në Çernobil. Një tregim i burrave dhe grave të guximshme që sakrifikuan për të shpëtuar Evropën nga një katastrofë e paimagjinueshme.

 

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Chernobyl me Titra Shqip Chernobyl HD 2019 Seriale Shqip Shiko Seriale

Original title Chernobyl (2019)
TMDb Rating 9.4
Seasons 1
Episodes 5

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published