Video Sources 554 Views

  • Shikodood.so
Zack Snyder’s Justice League (2021)

Zack Snyder’s Justice League (2021)

Mar. 18, 2021242 Min.
Your rating: 0
0 0 votes
My-Post-2

Synopsis

I vendosur të sigurohet se sakrifica e Supermanit nuk nuk ishte e kotë, Bruce Wayne bashkon forcat me Diana Prince me planet për të rekrutuar nje skuadër me gjysmë-njerëz, për të mbrojtur botën nga qasja e një kërcënimi katastrofik.

Zack Snyder’s Justice League me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title Zack Snyder's Justice League
TMDb Rating 8.7 3,137 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

A Taxi Driver (2017) HD
The Call of the Wild (2020)
Dolittle (2020) HD
Xhandari dhe Jashtokesoret (1979)
Taxi 5 (2018) HD
Project Power (2020)
The Lovebirds (2020)
Brothers of the Wind (2015)
Scoob! (2020)
Bad Boys II (2003) HD
Below Zero (2021)
Peter Rabbit (2018)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published