banner320204

Video Sources 723 Views

  • Shikodood.so
Yes Day (2021)

Yes Day (2021)

For 24 hours, kids make the rules.Mar. 12, 202186 Min.
Your rating: 0
0 0 votes
My-Post-2

Synopsis

Dy prindër, që zakonisht thonë “jo”, vendosin t’u thonë “po”, kërkesave më të çmendura të fëmijëve të tyre, por me disa rregulla themelore, në një ditë të mbushur plot argëtim dhe aventura.

Yes Day (2021) me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title Yes Day
TMDb Rating 7.1 313 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Coming 2 America (2021)
Banana Split (2018) HD
Spenser Confidential (2020) HD
Troop Zero (2019)
Parasite (2019) HD
Uncorked (2020)
A Turtles Tale: Sammy’s Adventures
Taxi 3 (2003)
Diary of a Wimpy Kid (2010)
PK (2014)
Love Wedding Repeat (2020)
Home Alone (1990) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published