Video Sources 406 Views

  • Shikovidoza.net
Valley Girl (2020)

Valley Girl (2020)

May. 08, 2020United States102 Min.PG-13
Your rating: 0
7 1 vote
My-Post-2

Synopsis

Të vendosur në një valë muzikore të viteve ‘80-të, një çift i ri të dashuruarish, nga dy botë të ndryshme, kundërshtojnë prindërit dhe shoqërinë e tyre, për të qëndruar së bashku.

Original title Valley Girl
IMDb Rating 5.4 313 votes
TMDb Rating 5 2 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Xhandari dhe Xhandaret (1982)
Xhandari ne San Trope (1964)
After (2019)
The Wrong Missy (2020)
Xhandari ne Pushime (1970)
Impractical Jokers: The Movie (2020)
Faith, Hope & Love (2019)
I Love Tropoja – Film i plote
Blue Lagoon: The Awakening (2012)
Bad Boys II (2003) HD
Romance (1999) +18
Stargirl (2020) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published