Video Sources 226 Views

  • Shiko
The Willoughbys (2020)

The Willoughbys (2020)

A family story for anyone who ever wanted to get away from their familyApr. 22, 2020Canada, United States, United Kingdom92 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote
My-Post-2

Synopsis

Të bindur se do ishin më mirë duke u rritur vetëm, fëmijët Uillobi kurdisin një plan tinëzar për t’i nisur prindërit e tyre egoistë me pushime. Më pas, edhe vetë nisen në aventurën e tyre për të gjetur kuptimin e vërtetë të familjes.

The Willoughbys (2020) me titra shqip Shiko Seriale

Original title The Willoughbys
IMDb Rating 6.5 2,855 votes
TMDb Rating 7.2 128 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Like a Boss (2020)
Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul (2017)
Xhandari ne New York (1965)
Xhandari dhe Xhandaret (1982)
Bad Boys for Life (2020)
PK (2014)
Home Alone 3 (1997) HD
Impractical Jokers: The Movie (2020)
Bad Boys (1995) HD
Troop Zero (2019)
Xhandari dhe Jashtokesoret (1979)
Emma. (2020) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published