Video Sources 511 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The War with Grandpa (2020)

The War with Grandpa (2020)

Old school vs new coolJan. 31, 202094 Min.
Your rating: 0
0 0 votes
My-Post-2

Synopsis

I mërzitur që i duhet t’ia lëshojë dhomën që do gjyshit të tij, Piter vendos ti shpallë luftë në një përpjekje për ta marrë dhomën përsëri.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

The War with Grandpa (2020) me titra shqip

Original title The War with Grandpa
TMDb Rating 5.6 18 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Dolittle (2020) HD
Miami Bici (2020)
The Grand Budapest Hotel (2014)
A Turtles Tale: Sammy’s Adventures
Xhandari dhe Jashtokesoret (1979)
Bad Education (2019)
Xhandari ne San Trope (1964)
The Lovebirds (2020)
Borat Subsequent Moviefilm
My Grandfather’s People (2011)
Impractical Jokers: The Movie (2020)
Like a Boss (2020)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published