banner320204

Video Sources 454 Views

  • Shikofcom
The Notebook (2004)

The Notebook (2004)

Your rating: 0
5 1 vote
My-Post-2

Synopsis

Një djalosh i varfër dhe Apasionant bie në dashuri me një vajzë të re dhe të pasur dhe i fal asaj ndjenjën e lirisë. Shumë shpejt ata ndahen për shkak të pabarazive sociale.Instagram    Facebook    ShikoSeriale

The Notebook (2004) me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

IMDb Rating 7.8

Director

Director

Cast

Similar titles

The Social Network (2010)
PK (2014)
Joker (2019)
Gotti (2018) HD
Official Secrets (2019)
Abe (2020)
Resistance (2020) HD
A Twelve-Year Night (2018)
Ava (2020)
Schindler’s List (1993) HD
After We Collided (2020)
Sour Apples (2016)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published