Video Sources 371 Views

  • Shikowaaw.tv
The Gentlemen (2019) HD

The Gentlemen (2019) HD

United Kingdom, United States110 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote
My-Post-2

Synopsis

Një amerikan përpiqet të shesë perandorinë e tij fitimprurëse të marihuanës në Londër duke sjellë komplot, skema, rryshfet dhe shantazh nga tentativat që vijnë të vjedhur biznesin e tij

Instagram    Facebook     ShikoSeriale

The Gentlemen (2019) HD me titra shqip the gentlemen 2019 filma dhe seriale me titra filma me titra shqip shiko seriale

IMDb Rating 7.9 180,514 votes

Similar titles

Xhandari ne Pushime (1970)
Butterflies (2018)
Ana (2020)
Hard Kill (2020)
Taxi 2 (2000)
Arkansas (2020)
Promising Young Woman (2020)
Rogue (2020)
Parasite (2019) HD
Home Alone 4 (2002) HD
Xhandari ne New York (1965)
Miami Bici (2020)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published