Video Sources 437 Views

  • Shikowaaw.tv
The Call of the Wild (2020)

The Call of the Wild (2020)

110 Min.
Your rating: 0
6 1 vote
My-Post-2

Synopsis

Bak është nje qen me zemër të madhe ku jeta e qetë shtëpiake do të përmbyset pasi ai rrëmbehet për t’u shitur si qen slite. Në aventurën e tij ai do të njoh miq të mirë dhe vendin që i takon…

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

TMDb Rating 7.0

Director

Director

Cast

Similar titles

Official Secrets (2019)
Togo (2019)
Home Alone 4 (2002) HD
Bull (2019) HD
A Turtles Tale: Sammy’s Adventures
Peter Rabbit (2018)
Arkansas (2020)
Harriet (2019)
Brothers of the Wind (2015)
Rich in Love (2020)
Little Women (2019) HD
Cocaine Godmother (2017)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published