Video Sources 332 Views

  • Shikofcom
The Age of Adaline (2015)

The Age of Adaline (2015)

Your rating: 0
9 1 vote
My-Post-2

Synopsis

Një vajzë e re, e lindur në shekullin e 20-të, pasi i ndodh një aksident, do të shndërrohet në një person që nuk do të plaket kurrë. Pas shumë vite vetmie ajo takon një mashkull që do i komplikoj gjithë jetën, me të cilën ajo është mësuar tashmë. Ndiqni “Mosha e Adalinës”, një film që përmbys rolet familjare dhe perceptimet e tyre në shoqëri.Instagram    Facebook    ShikoSeriale

The Age of Adaline (2015) me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

IMDb Rating 7.2

Director

Director

Cast

Similar titles

Secretariat (2010)
The Irishman (2019) HD
Brothers of the Wind (2015)
Red Shoes and the Seven Dwarfs (2019)
Knives Out (2019) HD
Bloodshot (2020) HD
Piranhas (2019)
Delibal (2015)
Ema (2019)
Me and Earl and the Dying Girl (2015)
The Lovebirds (2020)
Wolf (2013)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published