banner320204

Video Sources 481 Views

  • Shikodood.watch
Sour Apples (2016)

Sour Apples (2016)

Oct. 28, 2016Turkey109 Min.
Your rating: 0
9 1 vote
My-Post-2

Synopsis

Duke premtuar një festë vizuale të ngjyrave, kostumeve, dritës dhe vendndodhjeve, do t’iu bëjnë të qeshni dhe qani njëkohësisht me shfaqjet e saj të fuqishme të aktrimit, si dhe dialogët e mençur dhe të paharrueshëm të Yilmaz Erdogan.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Sour Apples (2016)
Original title Ekşi Elmalar
IMDb Rating 7.1 5,236 votes
TMDb Rating 6.4 24 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Hollywood Dirt (2017) +18
Scent of a Woman (1992)
Schindler’s List (1993) HD
Cocaine Godmother (2017)
Once Upon a Time in Hollywood HD
Jojo Rabbit (2019) HD
The Informer (2019)
The Founder (2016)
A Guide to Second Date Sex (2019) HD
Togo (2019)
The Age of Adaline (2015)
Cyborgs: Heroes Never Die (2017)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published