Video Sources 2675 Views

  • Shiko
Romance (1999) +18

Romance (1999) +18

Love is desolate. Romance is temporary. Sex is forever.Apr. 13, 1999France84 Min.
Your rating: 0
9 1 vote
My-Post-2

Synopsis

Një grua ka shumë të dashur teksa përpiqet të fitojë vëmendjen e të dashurit të saj, një model egoist.

ShikoSeriale.cc – Filma dhe Seriale me titra shqip

Romance (1999) me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

Original title Romance
IMDb Rating 5.3 9,514 votes
TMDb Rating 5.3 109 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

1917 (2019) HD
Parasite (2019) HD
The Informer (2019)
Conviction (2010) HD
Me and Earl and the Dying Girl (2015)
Arkansas (2020)
Human Capital (2020) HD
Eye for an Eye (2019)
The Call of the Wild (2020)
August: Osage County (2013)
Bloodshot (2020) HD
Joker (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published