Video Sources 797 Views

  • Shikodood.so
Promising Young Woman (2020)

Promising Young Woman (2020)

Take her home and take your chances.Dec. 13, 2020113 Min.
Your rating: 0
10 1 vote
My-Post-2

Synopsis

Një grua e re, e traumatizuar nga një ngjarje tragjike në të kaluarën e saj, kërkon hakmarrje ndaj atyre që e shkaktuan.

Promising Young Woman (2020) me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Filma dhe Seriale me titra shqip do ti gjeni te publikuar ne faqja jone!

Original title Promising Young Woman
TMDb Rating 7.6 509 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

High Heel Homicide (2017)
Leaving Las Vegas (1995) HD
My Grandfather’s People (2011)
Romance (1999) +18
Arkansas (2020)
A Perfect Plan (2020)
The Infiltrator (2016)
Conviction (2010) HD
Once Upon a Time in Hollywood HD
Troop Zero (2019)
Harriet (2019)
Blue Lagoon: The Awakening (2012)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published