Video Sources 607 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Project Power (2020)

Project Power (2020)

What would you risk for five minutes of pure power?Aug. 14, 2020United States113 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes
My-Post-2

Synopsis

Një ish-ushtar bashkëpunon me një polic dhe një vajzë të re për të gjetur burimin e një pilule të rrezikshme, që i siguron superfuqi të përkohshme njerëzve që e pinë.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Project Power (2020) me titra shqip

Original title Project Power
IMDb Rating 6 37,514 votes
TMDb Rating 6.8 837 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Cherry (2021)
The Informer (2019)
Below Zero (2021)
Bloodshot (2020) HD
Bad Boys II (2003) HD
Knives Out (2019) HD
Cuck (2019) +18
Taxi 4 (2007)
Taxi 3 (2003)
A Bigger Splash (2015)
Human Capital (2020) HD
The Irishman (2019) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published