Video Sources 578 Views

  • Shikovudeo.net
Nomadland (2020)

Nomadland (2020)

See you down the road.Dec. 26, 2020108 Min.
Your rating: 0
0 0 votes
My-Post-2

Synopsis

Pasi humbi gjithçka në Recesionin e Madh të vitit 2008, një grua merr një udhëtim në Amerikën Perëndimore duke jetuar në fugonin e saj.

Nomadland (2020) me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Filmat dhe Serialet me te fundit me titra shqip do ti gjeni te publkuar tek faqja jone!

Original title Nomadland
TMDb Rating 7.5 358 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Taxi Driver (1976)
Pieces of a Woman (2020)
13 Assassins (2010)
1917 (2019) HD
A Bigger Splash (2015)
Piranhas (2019)
Eye for an Eye (2019)
The Mauritanian (2021)
Cocaine Godmother (2017)
The Grand Budapest Hotel (2014)
Arkansas (2020)
The Messenger (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published