banner320204

Video Sources 642 Views

  • Shiko
Jumanji: The Next Level (2019)

Jumanji: The Next Level (2019)

120 Min.
Your rating: 0
7 1 vote
My-Post-2

Synopsis

Grupi i njohur rikthehet, por loja ka ndryshuar. Në përpjekje për të shpëtuar Spenserin, lojtarët duhet të kalojnë shtigje të panjohura, nga shkretëtirat e thata në malet me dëborë, për t’i shpëtuar lojës më të rrezikshme në botë.

 

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Jumanji: The Next Level (2019) me titra shqip jumanji the next level filma me titra shqip filma shiko seriale

IMDb Rating 6.7

Similar titles

Faith, Hope & Love (2019)
The Willoughbys (2020)
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2011)
Knives Out (2019) HD
Xhandari dhe Xhandaret (1982)
Xhandari dhe Jashtokesoret (1979)
Earth and Blood (2020)
Xhandari ne San Trope (1964)
13 Assassins (2010)
Bad Boys II (2003) HD
PK (2014)
Tolo Tolo (2020)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published