Video Sources 520 Views

  • Player 1fcom
  • Player 2i.download-host.com
Home Alone 2: Lost in New York (1992) HD

Home Alone 2: Lost in New York (1992) HD

Your rating: 0
7 1 vote
My-Post-2

Synopsis

Një vit pasi Kevinin e harruan në shtëpi dhe iu desh të përballej me dy hajdutë, aksidentalisht ai e gjen veten në qytetin e Nju Jorkut dhe takon disa “fytyra të njohura”.

IMDb Rating 6.7

Director

Director

Cast

Similar titles

Birds of Prey (2020) HD
Scoob! (2020)
Miami Bici (2020)
I Love Tropoja – Film i plote
Big Time Adolescence (2019) HD
Bad Boys for Life (2020)
Xhandari ne Pushime (1970)
Zack Snyder’s Justice League (2021)
August: Osage County (2013)
A Turtles Tale: Sammy’s Adventures
My Grandfather’s People (2011)
Diary of a Wimpy Kid (2010)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published