Video Sources 288 Views

  • Shiko
Faith, Hope & Love (2019)

Faith, Hope & Love (2019)

God was listeningMar. 15, 2019United States106 Min.PG
Your rating: 0
9 1 vote
My-Post-2

Synopsis

Një balerinë e divorcuar rishtas hyn në një konkurs vallëzimi në një përpjekje të dëshpëruar për të shpëtuar studion e saj të kërcimit nga mbyllja. Çfarë ndodh kur besimi, shpresa dhe dashuria shkrihen në një?

Faith, Hope & Love (2019) me titra shqip

Original title Faith, Hope & Love
IMDb Rating 6.1 335 votes
TMDb Rating 6 2 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

The Notebook (2004)
Valley Girl (2020)
Spenser Confidential (2020) HD
2 Gisht Mjaltë – Filmi Plote HD
The Grand Budapest Hotel (2014)
I Hate Kids (2019)
Big Time Adolescence (2019) HD
Jojo Rabbit (2019) HD
The Age of Adaline (2015)
PK (2014)
Tolo Tolo (2020)
Home Alone 4 (2002) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published