Video Sources 518 Views

  • Shiko
Delibal (2015)

Delibal (2015)

Your rating: 0
10 1 vote
My-Post-2

Synopsis

“Mjalt helmues” një romance mes dy të dashuruarve a do të lulëzoj e ardhmja në baze të dashurisë apo karrierës, si do gjejnë veten që të vendosin se si duhet të jetojnë? Ndiqni filmin për më shumë dhe përjetoni emocionet që përcillen përmes tij.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Delibal (2015) me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

IMDb Rating 7.0

Director

Director

Cast

Similar titles

A Taxi Driver (2017) HD
The Grand Budapest Hotel (2014)
365 Days (2020) +18
I Still Believe (2020) HD
Blue Lagoon: The Awakening (2012)
The Lighthouse (2019)
The Mauritanian (2021)
The Social Network (2010)
The Call of the Wild (2020)
Jojo Rabbit (2019) HD
Out Stealing Horses (2019)
Schindler’s List (1993) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published