banner320204

Video Sources 500 Views

  • Shikodood.so
Coming 2 America (2021)

Coming 2 America (2021)

A sequel is in the heir.Mar. 05, 2021110 Min.
Your rating: 0
0 0 votes
My-Post-2

Synopsis

I vendosur në vendin mbretëror të Zamundas, Mbreti Akim (Eddie Murphy) i sapo kurorëzuar dhe i besuari i tij Semi (Arsenio Hall) fillojnë një aventurë krejt të re që i bën ata të përshkojnë globin nga kombi i tyre i madh afrikan në rrethinat e Queens, New York – aty ku filloi gjithçka.

Coming 2 America me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title Coming 2 America
TMDb Rating 6.9 987 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Peter Rabbit (2018)
Scoob! (2020)
Taxi 2 (2000)
Xhandari ne New York (1965)
Taxi 4 (2007)
Faith, Hope & Love (2019)
Tom and Jerry (2021)
Butterflies (2018)
Stargirl (2020) HD
Xhandari ne San Trope (1964)
Valley Girl (2020)
Xhandari dhe Jashtokesoret (1979)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published