Video Sources 633 Views

  • Shikodood.so
Cherry (2021)

Cherry (2021)

Life leaves a mark.Feb. 26, 2021142 Min.
Your rating: 0
0 0 votes
My-Post-2

Synopsis

Një mjek i Ushtrisë që vuan nga çrregullimi i stresit post-traumatik bëhet grabitës serial bankash pasi varësia ndaj drogës e vë atë në borxhe.

Cherry me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter\

Shiko Filma dhe Seriale Turke me titra shqip

Original title Cherry
TMDb Rating 7.9 326 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Bad Education (2019)
The Gentlemen (2019) HD
The Song of Names (2019) HD
Cocaine Godmother (2017)
Troop Zero (2019)
Scent of a Woman (1992)
Out Stealing Horses (2019)
13 Assassins (2010)
The Messenger (2019)
Human Capital (2020) HD
Ana (2020)
Mr. Long (2017)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published