banner320204

Video Sources 877 Views

  • Shikodood.so
Blue Lagoon: The Awakening (2012)

Blue Lagoon: The Awakening (2012)

Dec. 08, 201485 Min.
Your rating: 6
6 1 vote
My-Post-2

Synopsis

Dy nxënës gjimnazi ngecin në një ishull tropikal dhe duhet të mbështeten tek njëri-tjetri për të mbijetuar. Aty ata mësojnë më shumë për veten dhe njëri-tjetrin ndërsa bien ngadalë në dashuri.

Blue Lagoon The Awakening me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title Blue Lagoon: The Awakening
TMDb Rating 6.5 1,065 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Bloodshot (2020) HD
Parasite (2019) HD
The Song of Names (2019) HD
Cocaine Godmother (2017)
Mr. Long (2017)
Cherry (2021)
Zack Snyder’s Justice League (2021)
Uncorked (2020)
Red Shoes and the Seven Dwarfs (2019)
The Infiltrator (2016)
Hammamet (2020)
Little Women (2019) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published