Video Sources 706 Views

  • Player 1dood.to
  • Player 2vidoza.net
Bad Sister (2015)

Bad Sister (2015)

Jan. 03, 2016United States85 Min.TV-14
Your rating: 0
0 0 votes
My-Post-2

Synopsis

Një studente e shkëlqyer në një shkollë Katolike ka frikë për familjen e saj kur një murgeshë dhe mësuese e re në kampus nuk është siç duket dhe është e fiksuar fizikisht pas vëllait të saj…

Original title Bad Sister
IMDb Rating 4.9 809 votes
TMDb Rating 4.3 16 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

A Perfect Plan (2020)
Parasite (2019) HD
Ava (2020)
Sleep Tight (2011)
Earth and Blood (2020)
Angel Has Fallen (2019) HD
Assault on Precinct 13 (2005)
High Heel Homicide (2017)
The Informer (2019)
Cuck (2019) +18
Hard Kill (2020)
Below Zero (2021)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published