banner320204

Video Sources 1497 Views

  • Shikofcom
Bad Boys II (2003) HD

Bad Boys II (2003) HD

If you can't stand the heat, get out of Miami.Jul. 18, 2003United States147 Min.TV-14
Your rating: 0
8 1 vote
My-Post-2

Synopsis

Agjentët e narkotikëve Majk Lauri dhe Markus Benet kryesojnë një task forcë për të hetuar shpërndarjen e ekstazisë në Majemi. Kërkimi i tyre i çon te bosi i rrezikshëm kuban i drogës, Xhoni Tapia, i cili ndihet i paprekshëm.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Bad Boys II (2003) HD me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

Original title Bad Boys II
IMDb Rating 6.6 227,769 votes
TMDb Rating 6.5 3,219 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Project Power (2020)
Dolittle (2020) HD
Xhandari ne Pushime (1970)
Bad Education (2019)
Spenser Confidential (2020) HD
The Willoughbys (2020)
Taxi (1998)
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2011)
Cuck (2019) +18
Ford v Ferrari (2019)
Taxi 2 (2000)
Jumanji: The Next Level (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published