Video Sources 1484 Views

  • Shiko
365 Days (2020) +18

365 Days (2020) +18

Feb. 07, 2020Poland116 Min.
Your rating: 0
10 1 vote
My-Post-2

Synopsis

Masimo, trashëgimtari i një familjeje mafioze siçiliane dhe Laura, drejtoreshë shitjesh në një kompani polake. Jetët e tyre bashkohen, kur Masimo, pas 5 vitesh kërkimi, e gjen dhe vendos ta rrëmbejë duke i kërkuar 365 ditë kohë, si mundësi për të fituar dashurinë e saj. Një rrëfim dashurie në brigjet e mrekullueshme të Italisë.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title 365 dni
TMDb Rating 5.4 102 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Blue Lagoon: The Awakening (2012)
My Grandfather’s People (2011)
Uncorked (2020)
Ana (2020)
Scent of a Woman (1992)
Gotti (2018) HD
The Informer (2019)
The Age of Adaline (2015)
Stargirl (2020) HD
Official Secrets (2019)
Red Shoes and the Seven Dwarfs (2019)
Cuck (2019) +18

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published