banner320204

Video Sources 19212 Views

  • Pjesa 1hqq.to
  • Pjesa 2hqq.to
  • Pjesa 3hqq.to

Cukur (Gropa): 4x28

Episodi 28

Cukur (Gropa) – Sezoni 4 Episodi 28 me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Mar. 15, 2021
My-Post-2

(1) comment

  • Hyka alketMarch 17, 2021Reply

    Ju lutem jeni faqe shum e mrekullushme dhe e suksesshme plz perkthejeni serialin turk kara para ask ose ndryshe diamante dhe dashuri plz nuk epeleqej vetem un at serial po thuajse gjysma e dhqiperis epelqen ne youtube nuk dalin paster episodet perkthimi i shkronjave ijep me vones plz ktheni prgj

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published